BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Figyeljen, ma este 9-től leáll a mobilfizetés!

Mobilparkolni és e-matricát, illetve útdíjat fizetni sem tud ma 21 és 22 óra között.

2015. november 12. csütörtök, 13:47

Fotó: Dömötör Csaba / Marton Szilvia
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Karbantartási munkálatok miatt csütörtökön 21 órától várhatóan 22 óráig szünetel a Nemzeti Mobilfizetési Rendszer. A Nemzeti Mobilfizetési Zrt. tájékoztatása szerint ebben az időszakban az ügyfeleknek nem lesz lehetőségük mobilparkolást indítani és leállítani, e-matricát és HU-GO útdíjat mobilfizetéssel vásárolni, illetve a www.nemzetimobilfizetes.hu oldal regisztrált ügyfelei számára nyújtott szolgáltatások sem lesznek elérhetőek.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet