BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megdőlt a budapesti melegrekord

Vasárnap megdőlt a fővárosi melegrekord - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.

2015. november 8. vasárnap, 18:39

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Mostanáig 19,9 Celsius-fok volt a legmagasabb hőmérséklet, amit november 8-án mértek. Ezt 1886-ban rögzítették Budapest belterületen. Ehhez képest most egy tizedfokkal melegebb volt a fővárosban. Vasárnap ugyanis 20 fokig melegedett a levegő Budapesten.

Az országos, középtávú előrejelzés szerint a következő napokban is folytatódik az enyhe novemberi időjárás. Helyenként továbbra is 20 fok körül alakulhatnak a maximumértékek.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet