BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lázár kampányol - mentenék a devizás autósokat

Lázár János Miniszterelnökséget vezető államtitkár csütörtökön lakossági fórumot tartott Algyőn. Amellett, hogy megemlítette a kormány néhány eddigi intézkedését, beszélt a devizahitelesekről is.

2014. február 6. csütörtök, 22:56

Fotó: Dömötör Csaba / Pelsőczy Csaba
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

<banner>Az államtitkár közölte: a devizahitelesek kérdésével érdemben kell foglalkoznia a kormánynak. A lakásukat devizahitelből vásárlók mellett a választásokat követően komolyan meg kell fontolni, miként lehet azokon segíteni, akik gyakran munkaeszközként szolgáló gépkocsijukat is így vásárolták - mondta Lázár János, fölvetve annak lehetőségét, hogy azok, akik az évek alatt akár kétszer megfizették gépkocsijuk árát, de a tőkéből szinte semmit nem tudtak törleszteni, visszaadhassák autójukat, ezzel letudva az adósságot. </banner>

<banner>A következő ciklusban az elektronikus közszolgáltatások fejlesztése lesz az egyik fontos feladat, annak érdekében, hogy az emberek minél több ügyüket elintézhessék otthonról - mondta Lázár János.
</banner>

<banner>A politikus szélesebb jogosítványokat adna az önkormányzatoknak a szociális ellátással kapcsolatos döntések területén, és azt is támogatná, hogy a helyi közszolgáltatásokhoz nagyobb mértékben járuljanak hozzá azok, akik nagyobb jövedelemmel rendelkeznek.
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu
MTI
MTI

Ez is érdekelhet