BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiszabadultak a Szíriában a 14 hónapja elrabolt magyarok

Sértetlenül kiszabadultak a Szíriában tavaly áprilisban elrabolt magyarok - közölte a Terrorelhárítási Központ (TEK) szerdán az MTI-vel.

2013. június 12. szerda, 17:22

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A TEK kiszabadította a 14 hónapja Szíriában elrabolt magyar túszokat című közleménye szerint \"a Terrorelhárítási Központ több mint egyéves, megfeszített munkája sikerrel járt, így a 2012 áprilisában elrabolt két magyar állampolgár a mai napon kiszabadult\".

\"A túszok sértetlenek, a körülményekhez képest jó fizikai és mentális állapotban vannak\" - tudatta a TEK.
A két magyar állampolgárságú férfit Szíria északkeleti részéről hurcolták el ismeretlen fegyveresek 14 hónappal ezelőtt.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet