BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szerdától hosszabb lesz az M3-as

Szerda déltől használhatják az autósok az M3-as autópálya Nyíregyháza és a 49-es számú főút közti szakaszát - közölte az Állami Autópálya Kezelő (ÁAK) Zrt.

2013. január 15. kedd, 09:55

Fotó: Napi Gazdaság / Kummer János
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 33 kilométeres újabb autópálya szakasz díjköteles - hívta fel a figyelmet az ÁAK. A végcsomópontokon kívül egy csomópont létesült Ófehértónál, ahonnan Nyírbátor felé a 4105. jelű úton lehet eljutni. Itt épül az Ófehértói Autópálya Mérnökség is, amely várhatóan április végén készül el, ezért az új szakasz kezdeti üzemeltetését a Hajdúnánási Autópálya Mérnökségről látja el az ÁAK. A korábbi információ szerint a közútkezelő nyíregyházi telephelyéről végezte volna - ideiglenesen - az üzemeltetést az ÁAK.

Az új pályarészen egy egyszerű pihenőhely található Kántorjánosinál. Az üzemanyagtöltő állomással kombinált komplex pihenőhely kiépítésére a későbbiekben kerül sor.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet