BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Áder gratulált Obamának

Áder János köztársasági elnök szerdán levélben gratulált az ismét amerikai elnökké választott Barack Obamának, az államfő azt írta, meggyőződése, hogy a következő években tovább fejlődnek a két országot összekötő baráti kapcsolatok.

2012. november 7. szerda, 12:49

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján olvasható levélben Áder János úgy fogalmazott, Magyarország a jövőben is elkötelezetten együttműködik Obamával és kormányzatával, hogy \"a világot jobbá, igazságosabbá és biztonságosabbá tegyük, és hogy tovább erősödjenek az Atlanti-óceánt átívelő kötődéseink\".
Áder János kiemelte, Obama \"megújuló vezetése mellett\" tovább fejlődnek a két nemzetet \"az amerikai függetlenség hajnala óta\" összekötő baráti kapcsolatok.

A köztársasági elnök Magyarország népe nevében sok sikert kívánt Obamának rövidesen kezdődő hivatali időszakához.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet