BUX 139038.78 1,03 %
OTP 44670 1,57 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Két amerikai cég is bejelenti hamarosan magyarországi bővítését

Az elkövetkező két hétben két olyan amerikai vállalat is bejelenti magyarországi bővítését, amellyel Szijjártó Péter, a Miniszterelnökség külügyi és külgazdasági államtitkára tárgyalt a nyár folyamán az Egyesült Államokban.

2012. október 5. péntek, 10:36

Fotó: Dömötör Csaba / Kummer János
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Erről az államtitkár sajtófőnöke, Varga Éva tájékoztatta pénteken az MTI-t, közölve: a cégek amerikai képviselői a megbeszéléseken jelezték az államtitkárnak, hogy ha bővítési döntéseket hoznak, akkor \"Magyarország ott lesz a listájuk élén\".

A vállalatvezetők pozitívan értékelték a kiszámítható és stabil magyarországi befektetői környezetet, valamint a magyar emberek szorgalmát és szakértelmét, ami mind-mind hozzájárult az ország számára kedvező döntés meghozatalához - olvasható a sajtófőnök tájékoztatásában.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet