BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mégsem vár kisebb növekedést a kormány

A kormány nem változtatta meg a 2012-es növekedésre vonatkozó prognózisát - közölte a Kormányszóvivői Iroda a Reuters megkeresésére. A hírügynökség azt követően számolt be erről, hogy lapunk megírta, 1,5 százalék helyett már csak 0,9 százalékos növekedést tervez a kabinet.

2011. november 10. csütörtök, 10:19

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

<banner>Giró-Szász András kormányszóvivő a csütörtök délelőtti sajtótájékoztatón kérdésre válaszolva elmondta, hogy a kormány felkérte a Nemzetgazdasági Minisztériumot, hogy az Európai Unió növekedési folyamataira való tekintettel készítsen reálgazdasági tervet. Megismételte ugyanakkor, hogy a kormány jelenleg is 1,5 százalékos növekedést vár jövőre.
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet