BUX 138441.23 0,59 %
OTP 44380 0,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A jövő héten kezdődhet a törvényalkotás

A Fidesz május 20-án már dönteni szeretne az általa benyújtott törvényjavaslatok egy részéről - mondta Lázár János, a Fidesz frakcióvezetője az Országgyűlés alakuló üléséről szóló kedd délutáni egyeztetés után.

2010. május 11. kedd, 16:41

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Május 14-én, pénteken a parlament megkezdheti a munkáját, felállnak a bizottságok, megválasztják az Országgyűlés tisztségviselőit és a bizottsági vezetőket is.

Ezeknek a bizottságoknak már péntek este dönteniük kell azoknak a törvényjavaslatoknak az általános vitára való alkalmasságáról, amelyeket az alakuló ülés alkalmából beterjeszt a Fidesz-KDNP - mondta Lázár János.

A Fidesz május 17-re, 18-ra és 20-ra kezdeményez a jövő héten ülésnapokat - mondta a frakcióvezető.

Általános és részletes vitára bocsátanak majd több indítványt, és szándékaik szerint május 20-án már dönteni is szeretnének a javaslatok egy részéről.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet