BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bajnai Washingtonba utazik a jövő héten

Bajnai Gordon a jövő héten Joe Biden alelnök meghívásr Washingtonba látogat- jelentette be a kormányszóvivő.

2009. november 25. szerda, 12:11

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Bajnai Gordon jövő héten Joe Biden alelnök meghívására az Egyesült Államokba utazik - jelentette be Szollár Domokos kormányszóvivő. A tárgyalásokon a világgazdasági válságról, a magyar intézkedésekről lesz szó. A tervek szerint szóba kerül a NATO jövője az új afganisztáni stratégia, illetve a magyar részvétel mértéke és részletei.

A tervek szerint a miniszterelnök a látogatása során az IMF vezetővel is tárgyal és részt vesz az amerikai-magyar koalíció mikulásünnepségén.

A meghívót az alelnök küldte, így nem lehet kizárni annak lehetőségét, hogy sor kerüljön egy rövid találkozóra Barack Obamával, az USA elnökével is - mondta kérdésre a szóvivő.

Papp Zsolt
Papp Zsolt

Ez is érdekelhet