A plusz azért nem volt átütő a BUX, ugyanis 0,4 százalékos pluszban 15 397 ponton kezdte a kereskedést.
A vezető papírok közül az OTP 3585 forint közelében kezdte a napot, néhány perc eltettével azonban már csak 3553 forinton 0,2 százalékos pluszban forgott, néhány perc múlva viszuont nullában 3545 forinton állt.
A Mol 0,5 százalékkal 12 685 forintra emelkedett, ez azonban nem túl meggyőző az előző napi esés után. A Richter 0,3 százalékos pluszt tudott felmutatni, ami 31 650 forintot jelentett.
A Magyar Telekom árfolyama 0,5 százalékkal 595 forintra esett vissza.
