Csökkenhet a feketegazdaság visszaszorítására januárban bevezetett Tiszta Haszon programra szánt keret - értesült a Népszabadság.
A lap információi szerint január és május között mintegy 150 ezer pályázat érkezett be, tíz beküldő pedig minden hónapban nettó 1 millió forintot nyert. A Bajnai-kormány költségcsökkentő intézkedései következtében azonban - bár a kormány sokat várt és vár a programtól - felmerült az is, hogy megszüntetik a programot, de a valószínűbb forgatókönyv, hogy csökkentik a számlajátékra és annak promóciójára szánt összeget.
