BUX 138439.02 0,59 %
OTP 44380 0,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb rakétákat lőtt ki Észak-Korea

Ma újabb rakétakilövést hajtott végre Észak-Korea.

2009. május 26. kedd, 09:15

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Észak-Korea két rövid hatótávolságú rakétát lőtt ki kedden keleti partjainál a Yonhap dél-koreai hírügynökség szerint - írja a Reuters a Yonhap hírügynökségre hivatkozva.

Korábban már megjelentek olyan híradások, melyek szerint az ország tengerpartjának bizonyos részeiről kitiltották a hajóforgalmat, a tegnapi események után így várható volt az erődemonstráció folytatódása.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet