Észak-Korea két rövid hatótávolságú rakétát lőtt ki kedden keleti partjainál a Yonhap dél-koreai hírügynökség szerint - írja a Reuters a Yonhap hírügynökségre hivatkozva.
Korábban már megjelentek olyan híradások, melyek szerint az ország tengerpartjának bizonyos részeiről kitiltották a hajóforgalmat, a tegnapi események után így várható volt az erődemonstráció folytatódása.
