BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol-menedzsment is drágának tartja az olajpapírt?

A Mol vezérigazgató-helyettese és a cég egyik ügyvezető igazgatója is jelentős Mol-részvénycsomagot adott el kedden.

2009. május 20. szerda, 13:14

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Molnár József, a Mol pénzügyi vezérigazgató-helyettese 7 ezer darab Mol-részvényt értékesített 14 179 forintos árfolyamon május 19-én a tőzsdén - közölte a társaság szerdán a tőzsde honlapján. A tranzakciót követően Molnár József tulajdonában 51 111 darab Mol-részvény maradt - írja az MTI Eco. Geszti László, a MOL Nyrt. Lakossági Szolgáltatások Ügyvezető Igazgatója 2009. május 19-én 7348 darab MOL részvényt értékesített 14 000 forintos átlagárfolyamon, az OTP Bank Nyrt., mint befektetési szolgáltató közreműködésével a Budapesti Értéktőzsdén - olvasható a BÉT honlapján. A tranzakciót követően Geszti László tulajdonában 8008 darab MOL részvény maradt.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet