A BUX index röviddel a nyitás után 1,8 százalékos emelkedéssel 15 185 ponton állt. Az OTP több mint 2,5 százalékos pluszban jár 3075 forinton. A Molt is megtépték, de visszaadott keveset nyereségéből, 14 300 forint körül cserélnek gazdát a papírok, ez szintén több mint 2 százalékos drágulás.
A Richter és az Egis egyaránt fél százalékkal morzsolódik lefelé, előbbi 30 850 forintra, utóbbi 14 950 forintra. A ma jelentő FHB-t megtépték, 739 forintig, ami 3 százalékos pluszt jelent.
Erősödik a forint és száguld a Telekom is, a távközlési cég 611 forinton, előző napi záróáránál több mint 2,11 százalékkal magasabban cserél gazdát.
