A miniszterelnök a kormányülést követően elmondta: a kormány éppen egy növekedésösztönző programon dolgozik, azon, hogy javuljanak a makrogazdasági feltételek.
Hozzátette: az adó- és a szociális rendszer belső átalakítását úgy akarják végrehajtani, hogy az új gazdasági ösztönzőket teremtsen, s jobban érje meg dolgozni, mint szociális ellátást kapni.
