BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Járai: ez még nem a vég

A jegybankelnök a korrupció növekedésére számít.

2006. november 22. szerda, 09:47

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A rossz állam rátelepedett a gazdaságra, kezdi tönkretenni a vállalkozások életterét - jelentette ki a jegybank elnöke az MKIK és az MNB inflációs konferenciáján. A prezident szerint ez még nem a vég, jövőre ugyanis nőnek az adók, nő az újraelosztás aránya és egyre nagyobb a bürokrácia és a korrupció. Ez a konvergencia program nem vezet az euróhoz - tette hozzá Járai.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet