BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A medence tele, jöhet az úszó EB

Véget értek a Magyar Úszószövetség 2002 december közepe óta tartó megpróbáltatásai: Budapest akkor nyerte el az idei EB megrendezésének jogát, ma pedig ünnepélyesen feltöltötték a versenymedencét.

2006. május 25. csütörtök, 11:06

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A sajtótájékoztatón Keszthelyi Péter, a kivitelező a Rendezvénycsarnok zRt. főmérnöke bejelentette: az építkezés utolérte magát, és immár az eredeti ütemterv szerint halad.
Ábrahám Attila, a Nemzeti Sporthivatal elnöke elmondta: az intézmény elkészül, bár apróbb kivitelezési munkákra csak az EB után kerül sor. Lesznek olyan egységek, amelyek emiatt csak ideiglenes használatbavételi engedélyt kapnak, ez azonban a bajnokság megrendezését nem befolyásolja.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet