László Csaba szerint az idei, várhatóan 4,5-5 százalékos államháztartási hiány jövőre 3,5 százalékosra csökkenthető. A találkozón a pénzügyminiszter az államháztartás jövő évi kiadásainak növekedését 7 százalékosra becsülte.
Jövőre 3,5 százalék lehet a GDP növekedése - jelentette ki külföldi újságírokkal tartott sajtóreggelijén László Csaba pénzügyminiszter.
2003. július 3. csütörtök, 09:44

László Csaba szerint az idei, várhatóan 4,5-5 százalékos államháztartási hiány jövőre 3,5 százalékosra csökkenthető. A találkozón a pénzügyminiszter az államháztartás jövő évi kiadásainak növekedését 7 százalékosra becsülte.