BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Most a Vasas tulajdonosa venné meg a Fradit

Az FTC labdarúgócsapatától megválni kívánó Várszegi Gábor helyén a Vasas tulajdonos Rácz Gábort látná szívesen a ferencvárosi ellenzékiek egy csoportja.

2003. július 1. kedd, 09:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A volt ferencvárosi alelnök, Takács Tibor vezette csoporttal az üzletember azzal a szándékkal kezdte meg a tárgyalást, hogy tíz-húsz százalékos részesedést vásároljon a ferencvárosi labdarúgócsapatot muködtető rt.-ben - írja a Magyar Hírlap. Takács szerint a csődbe jutó, majd az ötödik osztályba visszasorolt, jelenleg nem működő Vasasban többségi tulajdonnal rendelkező Rácz az üzletrészért akár több, mint 500 millió forintot is áldozna. A hivatalos FTC-vezetést képviselő Furulyás János elnök ma találkozik Várszegi Gáborral, hogy tárgyaljon a folytatásról. Furulyás még nem beszélt befektetőjelöltekkel, s az idő sem sürgeti: az érvényben lévő szerződés szerint a Fotexnek július végéig további hatszázmillió forintot kell fizetnie az rt.-ben megszerzett részesedésért.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet