A volt ferencvárosi alelnök, Takács Tibor vezette csoporttal az üzletember azzal a szándékkal kezdte meg a tárgyalást, hogy tíz-húsz százalékos részesedést vásároljon a ferencvárosi labdarúgócsapatot muködtető rt.-ben - írja a Magyar Hírlap. Takács szerint a csődbe jutó, majd az ötödik osztályba visszasorolt, jelenleg nem működő Vasasban többségi tulajdonnal rendelkező Rácz az üzletrészért akár több, mint 500 millió forintot is áldozna. A hivatalos FTC-vezetést képviselő Furulyás János elnök ma találkozik Várszegi Gáborral, hogy tárgyaljon a folytatásról. Furulyás még nem beszélt befektetőjelöltekkel, s az idő sem sürgeti: az érvényben lévő szerződés szerint a Fotexnek július végéig további hatszázmillió forintot kell fizetnie az rt.-ben megszerzett részesedésért.
