BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ösztökélné a megtakarításokat a kormány

A lakossági megtakarítások növelése érdekében akár újabb adókedvezmények bevezetését is elképzelhetőnek tartja a kormány - derül ki a Világgazdaságból.

2003. május 21. szerda, 08:45

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A lap értesülései szerint a pénzügyi tárca elsősorban az önkéntes egészségpénztáraknál lát esélyt több kedvezményre és a potenciális lakásvásárlók is több támogatást kaphatnának lakáscélű megtakarításaikra.
A Pénzügyminisztérium (PM) a tőzsde élénkítésében is bízik, szakértőik szerint mind a tőzsdére készülő cégek közvetett állami támogatása, mind pedig az állami cégek tőzsdei privatizációja jót tehet a lakossági megtakarításoknak.

Kolozsi Pál
Kolozsi Pál

Ez is érdekelhet