BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az MSZP után a Fidesz is székházat váltana

Előbb-utóbb a Fidesznek is el kell költöznie a jelenlegi, Lendvay utcai székházból, ugyanis az épület helyiségei rosszul vannak kialakítva, s miután műemlékről van szó, nem alakíthatják át az épületet - mondta el a Magyar Hírlapnak Navracsics Tibor pártigazgató.

2003. május 14. szerda, 10:35

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Lendvay utcában két épületet foglal el a Fidesz, az egyikben működik az apparátus, a másikban az elnöknek és embereinek van az irodája. A legnagyobb ellenzéki mellett a nagyobbik kormánypárt, az MSZP is költözésben gondolkozik, s rövidesen pályázatot hirdetnek az új székházuk megtervezésére. Ha a beruházás megvalósul, akkor a rendszerváltás óta először fog egy párt olyan épületbe költözni, amely külön erre a célra épült.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet