A Lendvay utcában két épületet foglal el a Fidesz, az egyikben működik az apparátus, a másikban az elnöknek és embereinek van az irodája. A legnagyobb ellenzéki mellett a nagyobbik kormánypárt, az MSZP is költözésben gondolkozik, s rövidesen pályázatot hirdetnek az új székházuk megtervezésére. Ha a beruházás megvalósul, akkor a rendszerváltás óta először fog egy párt olyan épületbe költözni, amely külön erre a célra épült.
