BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fidesz-alelnök helyett ex-államtitkár a MOB élén?

Lapértesülések szerint a sporttárca eddigi közigazgatási államtitkárát, Szilvásy Györgyöt látná legszívesebben az MSZP a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) élén.

2003. május 12. hétfő, 10:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az már eldőlt, hogy Szilvásy távozik jelenlegi munkahelyéről, mivel közös érdekeltségei vannak Gyurcsány Ferenccel, a tárca ma esküt tevő új miniszterével - írja a Magyar Nemzet. Schmitt Pál ellen azóta szaporodtak meg a támadások, amióta bejelentette, hogy elvállalta a felkérést a Fidesz egyik alelnöki posztjára. Ahhoz, hogy Schmitt Pált, akinek hivatali ideje jövő év végéig szól, Szilvásy váltsa a MOB elnökének székében, az államtitkárnak újra MOB-taggá kell válnia, és bizalmi szavazást is kell kezdeményezni Schmitt ellen a bizottság közeljövőben tartandó tisztújításán.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet