BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiss után Kiss a MeH élén (új)

A kormányfő Kiss Péter munkaügyi minisztert kérte fel a MeH-et eddig vezető Kiss Elemér utódlására, a közigazgatási államtitkár Pulay Gyula lesz.

2003. február 24. hétfő, 13:44

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A kormányfő bejelentette, hogy Kiss Pétert kéri fel kancelláriaminiszternek, miután elődje, Kiss Elemér pénteken lemondott posztjáról. Kiss helyét a munkaügyi tárcánál Simon Gábor, a Baloldali Ifjúsági Társulás egykori elnöke veheti át - értesült az Index.
Az MTI tudósítása szerint Medgyessynek már megvan a jelöltje a munkaügyi minisztérium élére, akinek személyéről várhatóan még ma délután döntés születik.
Medgyessy Péter emellett közölte: javaslatot tett egy tárca nélküli miniszteri poszt létrehozására, akinek feladata az európai uniós kérdések koordinációja lesz, s e tisztségre a miniszterelnök Juhász Endrét kérte fel.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet