BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Budapest is veszélybe kerülhet Huszein miatt

Végső eszközként nem szabad kizárni a katonai erő alkalmazását Irak ellen - mondta Kovács László külügyminiszter a Magyar Rádióban. Kovács szerint ha Szaddám Huszein szabad kezet kap, akár Budapest is veszélybe kerülhet.

2003. február 21. péntek, 11:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A külügyminiszter bírálta a Fideszt, amiért húzza az időt a Törökországba irányuló eszközök magyarországi átengedéséről szóló döntéssel kapcsolatban.

A külügyi tárca vezetője szerint ha Szaddám Huszein szabad kezet kap, akkor előbb-utóbb olyan helyzet alakulhat ki, hogy az iraki elnök kénye-kedve szerint intézhet csapást különböző városok, esetleg akár Budapest ellen is - írja az Origo.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet