BUX 139015.19 1,01 %
OTP 44560 1,32 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A kormány inkább a lakásbérlőket támogatná?

A kormány jövőbeni lakástámogatási rendszere mind jobban segíti a bérlakásépítést és a bérlést, és nem zárható ki, hogy visszafogják a lakásszerzés támogatását. Mindez a tulajdonszerzés, így kvázi a lakossági ingatlanbefektetés ellen hat. A korábban privatizált, azóta leromlott lakások problémáját is megoldanák. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2003. január 15. szerda, 07:01

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet