BUX 138308.85 0,5 %
OTP 44310 0,75 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mol: csúcson a hazai gázfogyasztás

A Mol Rt. vasárnap minden eddiginél több, összesen 84 millió köbméter földgázt értékesített, de a mai napra újabb rekordot, 85 milliós értéket vár a társaság.

2003. január 13. hétfő, 17:31

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A cég közleménye szerint a felhasználási csúcs teljes mértékben igénybe veszi a nagynyomású földgázellátó rendszer maximális kapacitását és több mint 10 százalékkal meghaladja a szerződésekben vállalt gázigényeket. A dokumentum utal arra, hogy a felhasználás felpörgésében - az időjárási viszonyokon túl - a torz árrendszer is szerepet játszik. A társaság a meteorológiai előrejelzés alapján arra számít, hogy a következő napokban enyhülés következik, így a magyarországi földgázigények is csökkenhetnek.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet