Az állami autópályák díjfizetési rendszerének teljes átalakítását javasolja az EU-csatlakozás után a Nemzeti Autópálya Rt. - írja a Népszabadság. Ennek keretében a matricát automatikus, elektronikus díjszedési rendszer váltaná fel, így visszajöhetnek az egyszer már lebontásra ítélt sztrádakapuk is.
2003. január 10. péntek, 09:08
