BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hó és hó: a behavazott parkoló autókat nem büntetik

A hó sok helyen akadályozza a parkolást a fővárosban, ám ettől függetlenül az autósoknak fizetniük kell. Csakhogy a parkolóőrök jóhiszeműséget feltételeznek, ha a hótól nem látszik a jegy, és nem büntetnek - írja a Világgazdaság.

2003. január 10. péntek, 10:20

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A több főútvonalon a IX. és a XIII. kerületben működő cég munkatársai nem ellenőrzik egyenként a behavazott autókat, hanem azt felételezik, hogy gazdájuk fizetett a parkolásért, így egy esetleg bliccelés esetén sem szabnak ki büntetést - mondta Novák Péter, a Budapesti Önkormányzati Parkolási Kft. ügyvezető igazgatója.
Hasonló a gyakorlat a három pesti és négy budai kerületben működő Centrum Kft.-nél is.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet