BUX 139388.53 1,28 %
OTP 44890 2,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Baló György lehet a köztévé elnöke

Ma délelőtt szavazott az MTV kuratóriumi elnöksége a tv elnök jelöléséről. A szoros versenyt végül a szavazatok kétharmadával Baló György nyerte, Friderikusz Sándor és Siklósi Beatrix előtt - adta hírül az Index.

2002. szeptember 30. hétfő, 12:03

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A végső szót Baló alkalmasságáról a társadalmi delegáltakkal kiegészült nagykuratórium délben kezdődő ülése mondja majd ki, ám a testület egyáltalán nem biztos, hogy áldását adja az új elnökre. Ebben az esetben továbbra is Ragáts Imre vinné tovább ügyvezető "tejfa"-ként (teljes jogkörrel felruházott alelnökként) a királyi tévét.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet