Budapesten többközpontú az irodapiac, mert a bérlők kerülik a rossz közlekedésű és zsúfolt belvárost - állapítja meg a Főváros megbízásából a Studio Metropolitana által készített elemzés. A belváros az üzleti szektor számára folyamatosan veszített vonzerejéből, de az Európai Uniós csatlakozás után valószínűleg kormányzati, adminisztrációs, banki szektorrá növi ki magát.
2002. március 19. kedd, 12:25
