BUX 138792.55 0,85 %
OTP 44570 1,34 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Januárban lesz Tetra-győztes

A Motorola és a Nokia jutott a készenléti Tetra zárt láncú rádiótelefon-rendszer megvalósításáról szóló pályázat második fordulójába, ebben a körben már az ajánlott árnak is szerepe lesz. A korábbi tervekhez képest némi késéssel, január elején dől el, hogy a két cég közül melyik építheti ki a rendszert. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.

2001. november 14. szerda, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet