BUX 139068.60 1,05 %
OTP 44690 1,61 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A gázvagyon elszámolásától függ a települések pozitív mérlege

A tavalyinál mérsékeltebb, 11,4 milliárd forint többlettel zárták az idén az első félévet a helyi önkormányzatok – tudta meg a NAPI Gazdaság. Valószínűleg az év egészében is sikerül megőrizni a pozitív mérleget, miután az ÁPV Rt. épp ezekben a napokban adja át a településeknek a gázközművagyon után járó pénzt. Ez azonban függ attól is, hogy ezt az összeget privatizációs bevételként vagy államtól származó forrásként számolják-e el. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. szeptember 27. csütörtök, 07:10

Economx
Economx

Ez is érdekelhet