Várhatóan október végére készíti el gázár új képzési javaslatát a Magyar Energia Hivatal a GM-nek - jelentette be Kaderják Péter, a hivatal főigazgatója. A gázár régi képzési mechanizmus 5 évre szólt, ez 2001 végén lejár. Az új képletről még semmit sem lehet pontosan tudni.
2001. szeptember 11. kedd, 12:34
