Bár a bankok díjaikkal is megpróbálják a kártyahasználatot az ATM-ből való készpénzfelvételtől a fizetőeszközként való használat felé terelni, a szokások lassan változnak - derül ki a GfK Hungária felméréséből. A válaszadók egytizede telefonon is intézi bankügyeit, interneten azonban már csak 1 százalékuk. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.
2001. május 22. kedd, 07:21
