Stump Isván kancelláriaminiszter reméli, hogy a következő kormányzati ciklusdban már a harmadik generációs UMTS rendszeren kommunikálhatunk, de pontos időpontot nem határtozta meg. Ugyanakkor nem zárta ki, hogy akár ez év összén meghirdetheti a magyar állam az UMTS liszenszet. A miniszter a magyarországi UMTS hívás prezentációján jelentette be mindezt. Heikki Vappula a Nokia Hungary KFt ügyvezetpő igazgatója a magyarországi UMTS reális időpontját 2003 januárjában határozta meg.
2001. május 7. hétfő, 12:47
