A környezetvédelmi miniszter kezdeményezte a kormánynál, hogy a felelős tárcák haladéktalanul tekintsék át a Nemzeti Agrár-környezetvédelmi Program (NAkP) bevezetéséhez szükséges jogi és pénzügyi helyzetet és hozzanak döntést a szükséges feladatokkal kapcsolatban. A Környezetvédelmi Minisztérium (KöM) döntött az úgynevezett érzékeny természeti területek természetvédelmi célprogramjairól. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. március 13. kedd, 06:59
