BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Létrehozzák a balesetbiztosítási ágat

Új partneri viszonyt kell kialakítani a gyógyszergyártókkal - hangzott el Mikola István egészségügyi miniszter ma délelőtti tájékoztatóján. Az egészségügyi rendszer átalakításával kapcsolatban a miniszter megemlítette, hogy a társadalombiztosítási rendszeren belül létrehozzák a balesetbiztosítási ágat. Mikola szerint a nemzetgazdaság növekedése alapján jó eséllyel keletkeznek többletbevételek a költségvetésben idén, amelyek felhasználásában az egészségügy prioritást élvez.

2001. január 17. szerda, 12:42

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet