Új partneri viszonyt kell kialakítani a gyógyszergyártókkal - hangzott el Mikola István egészségügyi miniszter ma délelőtti tájékoztatóján. Az egészségügyi rendszer átalakításával kapcsolatban a miniszter megemlítette, hogy a társadalombiztosítási rendszeren belül létrehozzák a balesetbiztosítási ágat. Mikola szerint a nemzetgazdaság növekedése alapján jó eséllyel keletkeznek többletbevételek a költségvetésben idén, amelyek felhasználásában az egészségügy prioritást élvez.
2001. január 17. szerda, 12:42
