BUX 138626.76 0,73 %
OTP 44420 1,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb bankautomatát robbantottak fel a közelben

Északi szomszédunknál "divatba" jött a pénzautomaták felrobbantása és kirablása. Rövid időn belül most történt a hetedik ilyen eset.

2025. október 11. szombat, 15:46

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A legutóbbi rövid időn belül a hetedik ATM-et rongálták meg ismeretlenek Pozsonyban – írja az Új Szó. A pozsonyhidegkúti OC Dubrawa bevásárlóközpont épületébe beépített ATM-ből loptak el pénzt.

Azt egyelőre nem tudni, hogy pontosan mennyi készpénzt vihettek el az automatából, az ügyben a Pozsonyi Kerületi Rendőrkapitányság illetékes osztálya vizsgálatot indított.

Legutóbb szintén Pozsonyhidegkúton és Námesztói járásban történt hasonló incidens, azt megelőzően Kassán, Privigyén, Alsószúcson, valamint Galgóc közelében is sor került hasonlóra.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet