BUX 139059.91 1,04 %
OTP 44680 1,59 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb leépítés a Mozillánál

250 alkalmazottjától válik meg a Mozilla, amelyet nem kíméltek a koronavírus gazdasági hatásai - írja a hvg.hu.

2020. augusztus 17. hétfő, 14:51

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Firefox böngészőt fejlesztős cég már az év elején is leépítésre kényszerült. A cég arra törekszik, hogy új bevételszerzési módszereket találjon, és a nemrégiben bejelentett Mozilla VPN része ennek a tervnek, viszont az is kétségtelen, hogy a cég nevéhez kapcsolódó legfontosabb termék a Firefox böngésző.

Ez utóbbival kapcsolatban viszont nem túl rózsásak a kilátások, miután a Microsoft megújult, Chromium-alapú Edge böngészője a dobogó harmadik fokára tolta le a Firefoxot - olvasható a portálon.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet