BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

New Yorkba és Chicagóba indít járatot a LOT Budapestről

New Yorkba és Chicagóba indít közvetlen járatot jövő nyáron Budapestről a lengyel LOT légitársaság - jelentette be a cég vezérigazgatója pénteken Budapesten.

2017. július 7. péntek, 11:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Rafal Milczarski elmondása szerint a járatok New Yorkba hétfőn, csütörtökön, pénteken és vasárnap indulnak, és egy nappal később érnek vissza Budapestre, Chicago felé pedig kedden és szombaton közlekednek. Mindkét város felé a tervek szerint dél körül indulnak a járatok, és másnap reggel 9-kor érnek vissza Budapestre.

Az útvonalat a LOT Boeing 787 Dreamliner típusú gépével teljesíti majd, a repülőt Budapesten fogják állomásoztatni, és a légitársaság nem zárkózott el attól, hogy magyar személyzetet is alkalmazzon a járatokon.

Papp Zsolt
Papp Zsolt

Ez is érdekelhet