BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Betett a botrány a Samsungnak

Nem volt túl jó éve idén a Samsungnak a Galaxy Note 7 visszahívása miatt és a közeljövő kilátásai sem túl biztatóak - írja a Portfolio.hu a cég vezérigazgatójának szokásos év eleji beszédére hivatkozva.

2017. január 2. hétfő, 20:06

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Note 7- fiaskóhoz hasonló esetek elkerülése érdekében a cégvezető reformokra készül. A termékek versenyképessége, a minőség mindig a siker kulcsa volt a cégnél, amivel kapcsolatban nem hajlandó kompromisszumra a vállalat - mondta a vezető. A tesztfolyamatokat és az ellenőrzést is javítaná a menedzsment - írja a portál.

A készülék visszahívása 5 milliárd dollárba került eddig a dél-koreai cégnek

Economx
Economx

Ez is érdekelhet