BUX 139067.65 1,05 %
OTP 44620 1,46 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagy dobásra készül a Tesla

Ember nélkül működik majd és leginkább egy földönkívüli űrállomásra fog hasonlítani a Tesla következő, 3-as modelljét gyártó üzem - idézi a Washington Post a Elon Musk vezérigazgatót.

2016. augusztus 5. péntek, 13:03

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Tesla Model 3-at gyártó üzem \"gépeket előállító gép\" lesz, és mire mintegy öt múlva felveszi teljes formáját, leginkább egy földönkívüli űrbázisra fog hasonlítani - közölte szerdán befektetői telefonkonferencián Elon Musk, a Tesla vezérigazgatója.

A gépeket gyártó gép már olyan bonyolult szerkezet lesz, ami kizárja a gyártási folyamat közvetlen emberi irányítását és a Model 3 összeszerelésében sem vehetnek már majd részt munkáskezek. \"A gyártósoron már nem lehetnek emberek, mert akkor miattuk le kell lassítani a folyamat sebességét\" - mondta annak említése nélkül, hogy a gépektől mennyivel gyorsabb termelésre számít.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet