BUX 139032.34 1,02 %
OTP 44660 1,55 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Brüsszelbe megy Orbán

Orbán Viktor miniszterelnök szombaton Brüsszelbe utazik, ahol részt vesz az Európai Unió állam- és kormányfőinek rendkívüli csúcstalálkozóján - közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár pénteken az MTI-vel.

2014. augusztus 29. péntek, 15:11

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Elmondta: Orbán Viktor először a - Fideszt is magába foglaló - Európai Néppárt csúcstalálkozójára megy, majd a visegrádi országok - Csehország, Lengyelország, Szlovákia - miniszterelnökeivel egyeztet.

Az előzetes program szerint délután négy órakor kezdődik az EU-csúcs, vagyis az uniós tagországok vezetőinek munkaülése, majd munkavacsorája, amelyen az unió legfőbb tisztségviselőinek kiválasztásán túl az ukrajnai válság is téma lesz - közölte Havasi Bertalan.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet