BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szlovákia is beszáll a mentőalapba

A pozsonyi parlament jóváhagyta Szlovákia csatlakozását az eurós mentőövhöz.

2012. június 22. péntek, 13:26

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Ratifikálta a pozsonyi parlament pénteken Szlovákia csatlakozását az Európai Stabilitási Mechanizmushoz (ESM) - írta az MTI. Az eurós mentőövhöz való csatlakozást a csütörtöki egész napos parázs, olykor személyeskedő vitát követően a 150 fős parlament 144 jelenlévő képviselője 118 igen szavazattal 20 nem ellenében, 5 tartózkodás mellett hagyta jóvá. Az elfogadás mellett voksolt a kormánypárti képviselőkön kívül az ellenzék többsége is.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet