Az idei év első négy hónapjában több mint 110 ezer tonna szárnyas fogyott Romániában, ami 26 százalékos növekedést jelent az előző év azonos időszakához képest - derül ki a romániai baromfitenyésztők egyesületének (UCPR) adataiból. Az egy főre jutó éves baromfihús-fogyasztás ezzel 21 kilogrammra emelkedett, ami alig két kilóval kevesebb az uniós átlagnál. A mintegy 900 millió euróra becsült helyi piacot uraló öt nagy tenyésztő (a Transavia, az Agricola Bacau, az Agroli Group, az Aayalex és az Agrisol) a január-májusi időszakban átlagosan 20 százalékkal több terméket értékesített, mint tavaly. A pénzügyi válság miatt a vásárlók inkább az olcsóbb húskészítményeket részesítik előnyben, a szárnyasok - az elmúlt időszakban tapasztalt valamivel több, mint 9 százalékos áremelkedés ellenére is - előnyt élveznek a jóval drágább sertés- vagy marhahússal szemben. Tavaly decemberben egy kiló fagyasztott csirkemell 7,3 lejbe (1,7 euró) került, az idén május végén ugyanazért már átlagosan 8 lejt kértek a kereskedők. Úgy tűnik, hogy a helyi tenyésztők korábban fejlesztésre és korszerűsítésre befektetett eurómilliói lassan megtérülnek, a kereslet fokozatos növekedése mellett az import érezhetően visszaesett, míg a hazai termelés jelentősen nőtt.
