BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fogva tartják a Budapestre tartó vonatot Bukarestben

A romániai Állami Vasutak (CFR) több dolgozója spontán sztrájkba kezdett szerda délelőtt miután nem kapták meg a május 30-án esedékes bérüket - jelenti a bukaresti Mediafax.

2009. június 10. szerda, 11:10

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A dolgozók Bukarest több pályaudvarán nyolc szerelvény elindulását akadályozták meg, köztük a Budapestre tartó vonatot is.

A fizetések késése pusztán adminisztratív jellegű és biztosítjuk alkalmazottainkat, hogy a mai nap folyamán de legkésőbb csütörtökön, hozzájutnak bérükhöz - idézte a közlekedési minisztérium államtitkárát a hírügynökség.

Constantin Axinia hozzátette: a CFR már kedden átutalta a bérekre szánt mintegy 950 millió lejt.

Túrós-Bense Levente
Túrós-Bense Levente

Ez is érdekelhet