A Deutsche Bank tartásról vételre módosította a Nokia-papírok minősítését, értékelése szerint a mobilcég részvényei felértékelődhetnek a közeljövőben. A bank közlése szerint a Nokia 2009-re vonatkozó előrejelzései már elérték a mélypontot, a termékkínálat frissítésével pedig legalább stabilizálhatja, ha nem növelheti piaci részesedését a telefongyártó.
A Deutsche Bank a Nokia részvényeire vonatkozó célárfolyamot 10 euróról 14-re emelte.
