A Mazda mai bejelentése szerint 71,49 milliárd jen nettó veszteséget szenvedett el a március 31-én zárult pénzügyi évben, ez részvényenként 52,13 jent jelen.
A megelőző évben 91,84 milliárd jen nettó nyereségről számolt be a cég, részvényenként. Az árbevétel 27 százalékkal esett vissza az előző évhez képest, 3,48 ezer milliárd jenre.
