Az engedély nélküli tüntetést szervező Szlovákiai Szakszervezetek Konföderációja a minimálbér közel 50 százalékos, a családi pótlék és a nyugdíjak 10 százalékos emelését szeretné elérni.
A kormány szociálpolitikája ellen tiltakozó szakszervezetek hermetikusan lezárják ma Szlovákia határait, se gépkocsival, se gyalogosan nem lehet majd bejutni az országba. A demonstráció délelőtt tíz órától várhatóan késő délutánig tart, s az összes szlovákiai határátkelőt érinti majd.
2003. május 23. péntek, 08:54

Az engedély nélküli tüntetést szervező Szlovákiai Szakszervezetek Konföderációja a minimálbér közel 50 százalékos, a családi pótlék és a nyugdíjak 10 százalékos emelését szeretné elérni.